bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 25 maja 2022
  • wyświetleń: 13237

[FOTO] Bez prawka zwiewał przed policjantami. Skończył w rowie

W środę, 25 maja około godziny 10.50 w Bielsku-Białej na ul. Czesława Tańskiego policjanci postanowili zatrzymać do kontroli Seata Leona. Kierowca zamiast się zatrzymać zaczął uciekać. Pościg trwał kilka dobrych minut i zakończył się w pobliżu al. Andersa. Uciekinier próbował zgubić patrol jadąc przez nieużytki. Chciał wjechać na al. Andersa, ale zaskoczył go rów. Został obezwładniony i zatrzymany.

Finał policyjnego pościgu przy al. Andersa w Bielsku-Białej - 25.05.2022 · fot. sid / bielskiedrogi.pl


Jak się okazało, 19-latek nie miał prawa jazdy. To prawdopodobnie był główny powód ucieczki. Był trzeźwy. Został przewieziony na komisariat, gdzie zostały mu postawione zarzuty ucieczki za co grozi do 5 lat więzienia. Będzie musiał odpowiedzieć także za liczne wykroczenia, których dopuścił się w trakcie swojej szaleńczej jazdy. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Uszkodzony Seat został wyciągnięty z rowu przez pomoc drogową i odholowany na policyjny parking.

sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.