bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 30 maja 2022
  • wyświetleń: 22536

Mimo podjętej reanimacji, nie udało się uratować życia kierującej Fiatem

W poniedziałek, 30 maja około godziny 7.00 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o trwającej reanimacji przy ul. PCK w Bielsku-Białej. Jak się okazało, 68-letnia kobieta kierująca Fiatem Punto nagle zjechała z drogi. Poszkodowana nie dawała żadnych oznak życia. Niestety reanimacja nie przyniosła rezultatu. 68-latka zmarła.

Nie żyje 68-letnia kierująca Fiatem Punto - 30.05.2022
fot. nadesłane przez czytelnika


Mimo tragicznego finału sprawy, na pochwałę zasługuje wzorowa reakcja świadków zdarzenia, którzy natychmiast podjęli czynności medyczne, równolegle powiadamiając operatora numeru alarmowego 112. Po kilku minutach do akcji ratowniczej dołączyli się policjanci, strażacy i przybyli na miejsce ratownicy medyczni. Reanimacja trwała kilkadziesiąt minut. Lekarz pogotowia ratunkowego stwierdził zgon.

Jak wyjaśnia asp. szt. Roman Szybiak z KMP w Bielsku-Białej, policjanci wykonujący czynności wyjaśniające, powiadomili o zdarzeniu prokuraturę. Prokurator po zapoznaniu się z opinią lekarza i okolicznościami samego zajścia, odstąpił od dalszych czynności i polecił wydać ciało rodzinie. Nie było przesłanek do szczegółowego śledztwa i przeprowadzenia sekcji zwłok.

Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.