bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 1 czerwca 2022
  • wyświetleń: 2908

„UŚMIECHNIĘTE DZIECKO” - Dzień Dziecka z firmą Szczęśniak!

Artykuł sponsorowany:

Firma SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka zorganizowała akcję „Uśmiechnięte dziecko”. W tym wyjątkowym dniu, u każdego z najmłodszych na twarzy nie powinno być smutku, a powinien zagościć tylko uśmiech. I właśnie takiego nietypowego zadania podjęli się pracownicy naszej firmy.W ramach naszej akcji „Uśmiechnięte dziecko” dotarliśmy naszymi czerwonymi samochodami do Niepublicznego Przedszkola Jonatan przy ulicy Rzecznej w Bielsku-Białej. Wszystkie przedszkolaki z wypiekami na twarzach zapoznawały się z samochodami, którymi na co dzień jeżdżą prawdziwi strażacy. Podczas prezentacji i wspólnej zabawy każdy z przedszkolaków otrzymał słodką niespodziankę. Następnie nasze samochody podjechały pod budynek Placówki Opiekuńczo-Wychowawczej „Słoneczny Dom” w Bielsku-Białej. Tu również czekali na nas najmłodsi, którzy wraz z nami włączyły się we wspólną zabawę połączoną z delektowaniem słodkimi niespodziankami.

Z kolei w siedzibie naszej firmy, w tym samym czasie, gościliśmy dzieci z Przedszkola nr 40 w Bielsku-Białej. Każdy z przedszkolaków został obdarowany słodyczami oraz mógł zobaczyć jak wygląda prawdziwy wóz strażacki. Dla każdego z 250 dzieci łącznie uczestniczących w spotkaniach, był to wyjątkowy dzień pełen zabawy, radości, niezapomnianych przeżyć i uśmiechu, który każde z nich zapamięta na długo.

Od początku działalności SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. prowadzi aktywną działalność charytatywną w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu.

Nasza firma wspomaga różnorodne inicjatywy ratujące życie, dające radość i możliwość rozwoju dzieci i młodzieży. Wspieramy finansowo wiele stowarzyszeń, fundacji i osób prywatnych oraz projekty społeczności lokalnych. Wśród naszych działań przyczyniających się do pomocy dzieciom przebywającym w szpitalach jest również od ponad dekady wsparcie działalności krakowskiego „Teatru Za Jeden Uśmiech Katarzyna Grochowicz”.

SZCZĘŚNIAK Pojazdy Specjalne Sp. z o.o. to rodzinna firma z polskim kapitałem założona w 1992 roku.
Jako odpowiedzialny partner w biznesie realizujemy zadania na rzecz bezpieczeństwa państwa. Są one głównymi priorytetami naszej działalności. Obecnie największą produkowaną przez nas grupą pojazdów są samochody pożarnicze. Co roku bramy naszego zakładu opuszcza ponad 200 różnego rodzaju pojazdów. Trafiają one do ponad 30 krajów na czterech kontynentach. Ich użytkownikami są jednostki straży pożarnych, wojska, Straży Granicznej, Policji, służb energetycznych, gazowniczych i wodociągowych oraz innych podmiotów.

Pojazdy Specjalne Sp. z o.o.


  • ul. Bestwińska 105A, 43-346 Bielsko-Biała
  • tel: +48 33 827 34 00
  • biuro@psszczesniak.pl
  • www.psszczesniak.pl