bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 3 czerwca 2022
  • 4 czerwca 2022
  • wyświetleń: 3760

[FOTO] Potrącenie rowerzysty na Piastowskiej. Kierowca Audi uciekł

W piątek, 3 czerwca około godziny 22.15 na skrzyżowaniu Piastowskiej z Wita Stwosza w Bielsku-Białej, doszło do potrącenia rowerzysty przez samochód osobowy marki Audi. Sprawca zdarzenia uciekł.

Potrącenie na Piastowskiej - 3.06.2022
Potrącenie na Piastowskiej - 3.06.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Rowerzysta jechał ul. Piastowską od strony dworca w stronę Hulanki. Został potrącony przez Audi A4 kombi (prawdopodobnie wersja B8). Poszkodowany zapamiętał, że samochód był koloru ciemnego i miał jaskrawe felgi. Cyklista doznał niegroźnych obrażeń ciała. Ratownicy medyczni udzielili mu pomocy i opatrzyli rany. Znacznie uszkodzony jest natomiast dość wartościowy rower elektryczny (m.in. uszkodzona karbonowa rama). Jeśli ktoś ma informacje w tej sprawie proszony jest o kontakt pod numerem alarmowym 112.

Potrącenie na Piastowskiej - 3.06.2022
Potrącenie na Piastowskiej - 3.06.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Świadkiem zdarzenia i ucieczki był kierowca czerwonego Seata Leona (nowy model). On także się nie zatrzymał. Nie udzielił pomocy poszkodowanemu, a także nie ruszył w pościg za sprawcą. Zatrzymał się dopiero kolejny pojazd, jadący za czerwonym Seatem. Jego kierowca wezwał służby i udzielił pomocy rowerzyście.

sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.