bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 4 czerwca 2022
  • wyświetleń: 3616

Odwołanie firmy Polaqua umorzone! Zielone światło dla drogi S1

Jest szansa na podpisanie umowy i rozpoczęcie prac na ostatnim, brakującym odcinku drogi ekspresowej S1 między Mysłowicami a Bielskiem-Białą. Wczoraj Krajowa Izba Odwoławcza umorzyła postępowanie odwoławcze firmy Polaqua!

Droga S-1: kolejne odwołanie opóźni rozstrzygnięcie ważnego przetargu
Odwołanie firmy Polaqua umorzone! Zielone światło dla drogi S1 · fot. GDDKiA


Przypomnijmy, 23 maja firma Polaqua po raz kolejny złożyła odwołanie w postępowaniu przetargowym na wybór wykonawcy odcinka drogi ekspresowej S1 między Mysłowicami a Bielskiem-Białą. Pisaliśmy o szczegółowo w artykule Droga S-1: KIO kolejne odwołanie opóźni rozstrzygnięcie ważnego przetargu.

Ostatecznie w dniu 3 czerwca Krajowa Izba Odwoławcza postanowiła umorzyć postępowanie odwoławcze i zasądzić od firmy Polaqua kwotę 3 600 zł, stanowiącą koszty postępowania odwoławczego poniesione z tytułu wynagrodzenia pełnomocnika. Decyzja Krajowej Izby Odwoławczej znacznie przybliża szansę na dokończenie przetargu i rozpoczęcie prac na drodze S-1.

ups / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.