bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 6 czerwca 2022
  • wyświetleń: 5200

Groźna kraksa na Lwowskiej. Jedna osoba w szpitalu i spore utrudnienia

W poniedziałek, 6 czerwca około godziny 14.10 na ul. Lwowskiej w Bielsku-Białej doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Na wysokości cmentarza jadąc w stronę Hałcnowa, zderzyły się dwa samochody osobowe. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Nie obeszło się bez sporych utrudnień.

Reklama

Wypadek na Lwowskiej - 6.06.2022 · fot. sid / bielskiedrogi.pl


Wszystko wskazuje na to, że kierowca Toyoty nie zauważył Mitsubishi hamującego przed przejściem dla pieszych. Doszło do dość solidnego najechania na tył, w którego wyniku kierująca Mitsubishi doznała urazu kręgosłupa. Uderzenie było tak silne, że złamało się mocowanie oparcia fotela. Kobieta nie była w stanie samodzielnie wyjść z pojazdu. Uskarżała się na silny ból pleców. Pomogli jej strażacy i ratownicy medyczni. Poszkodowana w pozycji leżącej została przetransportowana do szpitala.

Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Czynności wydłużył fakt, że kierowca Toyoty jest policjantem (był po służbie). M.in. po to by wykluczyć kumoterstwo powiadomiono prokuraturę. To standardowa procedura w tego typu przypadkach. Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny. O dokładnej kwalifikacji zdarzenia będą decydować wyniki badań pokrzywdzonej.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.