bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 7 czerwca 2022
  • 8 czerwca 2022
  • wyświetleń: 71548

[WIDEO] Dzwon na obwodnicy i ucieczka głównego świadka

W miniony czwartek, 2 czerwca przed godziną 7.00 na S-1 w Bielsku-Białej doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Kierowca Volkswagena Polo jadąc od strony Żywca, na lewym łuku drogi tuż za węzłem Mikuszowice utracił panowanie nad samochodem i z impetem uderzył w barierki.Nagranie od kierowcy jadącego z tyłu idealnie pokazuje jak zachował się samochód pokrzywdzonego, który najprawomocniej przesadził z prędkością. Doskonale widać również to jak główny świadek wypadku (kierowca Citroena) odjechał z miejsca zdarzenia bez udzielenia jakiejkolwiek pomocy rannemu. Zrobili to pozostali świadkowie.

Na miejsce wezwano wszystkie służby ratunkowego. Poszkodowany został otoczony opieką medyczną. Trafił do szpitala. Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny. Przypomnijmy przy tej okazji, że za nieudzielenie pomocy grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Wypadek na S-1 w Bielsku-Białej - 2.06.2022
Wypadek na S-1 w Bielsku-Białej - 2.06.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.