bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 10 czerwca 2022
  • wyświetleń: 9385

[FOTO] Potrącenie kobiety w Kozach. Piesza z poważnymi obrażeniami

W piątek, 10 czerwca około godziny 16.00 na ul. Krakowskiej w Kozach doszło do poważnego w skutkach wypadku drogowego. Samochód osobowy potrącił kobietę. Na miejscu interweniowały wszystkie służby ratunkowe. Nie obeszło się bez poważnych utrudnień w ruchu.

Wypadek w Kozach - 10.06.2022 · fot. nadesłane przez czytelników


Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 81-letnia kobieta wtargnęła pod prawidłowo jadący pojazd poza przejściem dla pieszych. 33-letni kierowca Audi nie miał szans. Był trzeźwy. Wstępnie ustalono, że poruszał się prawidłowo, zgodnie z przepisami ruchu drogowego. Ranna seniorka trafiła do szpitala. Jej obrażenia są poważne i kwalifikują zdarzenie jako wypadek drogowy.

Policjanci sporządzili stosowną dokumentację. Trwają dalsze ustalenia w tej sprawie. Przez kilkadziesiąt minut droga krajowa nr 52 była nieprzejezdna. Po zakończonej akcji ratowniczej przywrócono przejezdność tej ważnej w regionie arterii.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.