bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 14 czerwca 2022
  • wyświetleń: 1066

Hurtownia zamków błyskawicznych Rennilas z Bielska-Białej

Materiał partnera:

Zamki błyskawiczne to niezbędne elementy garderoby oraz galanterii - niemal od momentu ich wynalezienia w 1913 roku. Konstrukcję tę udoskonalił amerykański inżynier o szwedzkich korzeniach, Gideon Sounback, tworząc błyskawiczny zamek pracujący w oparciu o równoległe ząbki. Współcześnie na rynku dostępnych jest oczywiście więcej wariantów, dopasowywanych nie tylko do rodzaju tkaniny czy części garderoby, który mają łączyć, ale też różniących się pod względem wizualnym. W Bielsku - Białej niedawno otwarta została siedziba nowej firmy, która specjalizuje się w produkcji oraz dystrybucji zamków błyskawicznych, suwaków, taśm suwakowych.

mat. prasowe
fot. mat. prasowe


Różnorodny asortymentFirma Rennilas jest zespołem osób, które mogą pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży i kontakcie personalnym. Na tej podstawie powstało przedsiębiorstwo, którego celem jest wychodzenie naprzeciw potrzebom - zarówno indywidualnych, jak i firmowych klientów. W asortymencie znaleźć można pogrupowane w odpowiednie kategorie zamki, suwaki i taśmy, zaznaczono również, do czego poszczególne modele najlepiej się sprawdzają. I tak, w sklepie dostępne są: zamki metalowe, tworzywowe, kostkowe, ale też rewersowe czy wodoodporne, o różnorodnych szerokościach. Pod kątem rozmiarów oraz przeznaczenie zróżnicowane są także suwaki, wśród których znaleźć można modele kaletnicze, ozdobne, tworzywowe, wodoodporne, kostkowe, typu kordel. Na uwagę zasługuje też fakt, iż w Rennilas dostępna gama kolorystyczna jest niezwykle rozbudowana - zarówno w przypadku suwaków, jak i taśm suwakowych.

mat. prasowe
fot. mat. prasowe


Nowoczesne podejście do sprzedażyHurtownia zamków błyskawicznych Rennilas jest dogodnie położona w centrum Bielska-Białej. Dobry dojazd, bogaty asortyment, jak również nastawienie na obsługę zarówno indywidualnego, jak i firmowego klienta sprawiają, że to miejsce, które warto odwiedzić - zwłaszcza, że dostarczane produkty są niezbędnym elementem niezależnie od tego, czy ktoś zajmuje się szyciem lub przerabianiem ubrań profesjonalnie, czy hobbystycznie. Ponieważ Rennilas to nowoczesne przedsiębiorstwo, to na jego stronie można znaleźć wykaz produktów wraz z gamą kolorystyczną, niezbędne informacje dotyczące poszczególnych towarów, a także skontaktować się z przedstawicielami firmy.

mat. prasowe
fot. mat. prasowe

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.