bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 22 czerwca 2022
  • wyświetleń: 8124

Wypadek na Cieszyńskiej. Sprawca uciekł pieszo. Trwają poszukiwania

W środę, 22 czerwca chwilę po godzinie 6.00 na ul. Cieszyńskiej w Bielsku-Białej doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Sprawca zbiegł. Trwają jego poszukiwania.

Wypadek na Cieszyńskiej - 22.06.2022
Wypadek na Cieszyńskiej - 22.06.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Na wysokości skrzyżowania z ul. Damrota, kierowca Audi z niewiadomych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i doprowadził do czołowego zderzenia z Seatem. Następnie Audi potrąciło rowerzystę, któremu na szczęście nic się nie stało. Sprawca zaproponował kierującej Seatem spisanie oświadczeń. Kobieta była ranna i wezwała pogotowie oraz policję. Gdy sprawca się o tym dowiedział, wziął nogi za pas i tyle go widziano.

49-letnia kobieta kierująca Seatem trafiła do szpitala. Jej obrażenia okazały się poważne. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Pojazd marki Audi został poddany oględzinom technika kryminalistyki. Zebrano ślady biologiczne, które pozwolą w późniejszym toku postępowania udowodnić kto siedział za kierownicą w chwili wypadku. Następnie pojazd został odholowany na policyjny parking.

Trwają poszukiwania sprawcy. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 9.30.

Wypadek na Cieszyńskiej - 22.06.2022
Wypadek na Cieszyńskiej - 22.06.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.