bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 23 czerwca 2022
  • 24 czerwca 2022
  • wyświetleń: 7303

[FOTO] Śmietana nie pomogła. Kierowca wydmuchał 1,2 promila...

W czwartek, 23 czerwca przed godziną 20.00 na skrzyżowaniu Piłsudskiego z Legionów w Bielsku-Białej, doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej. W pewnym momencie przejeżdżający tamtędy kierowca Peugeota Partnera stracił panowanie nad samochodem, wjechał na chodnik i uderzył w sygnalizator. Zachowanie kierowcy było bardzo dziwne. Świadkowie wezwali policję.

Kolizja na skrzyżowaniu Piłsudskiego z Legionów - 23.06.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Z relacji świadków wynika, że kierowca mówił od rzeczy. Jego tłumaczenia co do powodów kolizji były nielogiczne. Przed przyjazdem patrolu policji, mężczyzna opróżnił litrowy słoik śmietany zachwalając jej swojskość. Tłusta potrawa, bo tak można nazwać litr śmietany, miała prawdopodobnie zafałszować wynik badania trzeźwości i sprawić, że policjanci nie odkryją prawdy. Alkomat jednak wskazał 1,2 promila.

Śmietana nie pomogła. Wynik badania trzeźwości 57-latka to 1,2 promila - 23.06.2022
Śmietana nie pomogła. Wynik badania trzeźwości 57-latka to 1,2 promila - 23.06.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


57-latkowi zatrzymano prawo jazdy. Policjanci prowadzą dalsze czynności w jego sprawie. Uszkodzony samochód został odholowany na parking. Utrudnienia w ruchu trwały kilkadziesiąt minut. Uszkodzony sygnalizator został zabezpieczony przez strażaków i niebawem zostanie wymieniony na nowy. Oczywiście na koszt sprawcy zdarzenia, bo w takiej sytuacji nie ma co liczyć na działanie polisy OC.

Dziś około godziny 7.00 na tym samym skrzyżowaniu doszło do innego, równie poważnego zdarzenia drogowego. W przypadku jednak wszyscy byli trzeźwi. Szczegóły znajdziecie tutaj.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.