bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 27 czerwca 2022
  • 28 czerwca 2022
  • wyświetleń: 41248

[FOTO] Clarkson, Hammond i May z wizytą na Podbeskidziu!

Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May - każdy miłośnik motoryzacji (i nie tylko) zna te nazwiska. Najbardziej rozpoznawalni dziennikarze motoryzacyjni na świecie, pracujący obecnie nad programem "The Grand Tour" odwiedzili Polskę. Pierwsze wzmianki medialne mówiły o wizycie w Trójmieście. Później ekipa była widziana w Krakowie i Poznaniu, gdzie Hammond oczywiście miał solidną kraksę. Wczoraj ekipa The Grand Tour przejeżdżała przez Podbeskidzie.

The Grand Tour na Podbeskidziu - 26.06.2022
The Grand Tour na Podbeskidziu - 26.06.2022 · fot. MotoShow


Zdjęcia z trasy S-52 między Bielskiem-Białą a Skoczowem podesłała ekipa Moto Show, cyklicznej imprezy motoryzacyjnej odbywającej się na terenach Hali pod Dębowcem w Bielsku-Białej. W tym roku event odbędzie się w weekend 9-10lipca i już serdecznie zapraszamy na to wydarzenie. Portal Bielskie Drogi objął patronatem medialnym tą świetną imprezę łączącą wszystkich fanów motoryzacji.

The Grand Tour na Podbeskidziu - 26.06.2022
The Grand Tour na Podbeskidziu - 26.06.2022 · fot. MotoShow


The Grand Tour to brytyjski program motoryzacyjny produkowany na zlecenie Amazon.com. Jego prowadzącymi są Jeremy Clarkson, Richard Hammond. Trzej panowie zasłynęli w programie Top Gear produkowanym przez brytyjską stację BBC. W 2015 roku Jeremy Clarkson wdał się w bójkę z producentem podczas filmowania. Został zawieszony, a następnie zwolniony przez kierownictwo stacji BBC. W efekcie tego z Top Gear odeszli dwaj pozostali prezenterzy - Richard Hammond i James May - oraz producent wykonawczy Andy Wilman.

The Grand Tour na Podbeskidziu - 26.06.2022
The Grand Tour na Podbeskidziu - 26.06.2022 · fot. MotoShow


Pod koniec lipca 2015 Jeremy Clarkson, Richard Hammond i James May podpisali umowę z Amazon.com na stworzenie nowego programu motoryzacyjnego. Umowa stanowiła, że zostanie wyprodukowanych 36 odcinków (3 sezony po 12 odcinków), a budżet jednego odcinka wyniesie 4,4 miliona funtów (24 miliony złotych za odcinek). Obecnie trwają zdjęcia do czwartego sezonu, tego cieszącego się ogromną popularnością programu motoryzacyjnego. The Grand Tour regularnie ogląda ponad 300 milionów osób!

Ekipa The Grand Tour napotkania w okolicy Pustyni Błędowskiej - 25.06.2022 · fot. Turbo / Helipoland.com


Loading...

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.