bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 7 lipca 2022
  • wyświetleń: 3164

Zamknięcie mostu w Drogomyślu. Są objazdy i nowe tymczasowe światła!

W związku z realizacją zadania inwestycyjnego pn.: „Rozbiórka istniejącego i budowa nowego mostu nad rzeką Wisłą w ramach rozbudowy drogi powiatowej 2627S w Drogomyślu” prowadzonego przez Powiatowy Zarząd Dróg Publicznych w Cieszynie zostaje wprowadzona czasowa zmiana organizacji ruchu na okres rozbiórki starego mostu i budowy nowego obiektu.

Reklama

Tymczasowe skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną na DK-81 w Drogomyślu - 6.07.2022
Tymczasowe skrzyżowanie z sygnalizacją świetlną na DK-81 w Drogomyślu - 6.07.2022 · fot. Bielskie Drogi


W chwili obecnej ruch pojazdów drogą powiatową DP 2627S od strony Drogomyśla w kierunku drogi krajowej nr 81 oraz w kierunku przeciwnym, odbywa się przez most drogowy w Drogomyślu. W związku z rozbiórką i budową nowego obiektu, nastąpi całkowite zamknięcie ruchu samochodowego w tym miejscu, w wyniku czego ruch pojazdów na czas robót zostanie przeprowadzony dwoma objazdami tymczasowymi.

Pierwszy dla pojazdów o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 t oraz wysokości do 3,0 m z DK-81 w stronę Drogomyśla przez ul. Wiejską, gdzie zostanie uruchomiona sygnalizacja świetlna. Drugi objazd dla pojazdów o całkowitej masie powyżej 3,5 t i wysokości powyżej 3,0 poprowadzony zostanie przez Strumień, Zabłocie, Chybie, Zaborze, Drogomyśl.

Po zakończeniu inwestycji organizacja ruchu zostanie przywrócona do stanu poprzedniego. Trasy objazdu przedstawiają załączone mapki.

Mapa objazdu
fot. mat. prasowe


Mapa objazdu
fot. mat. prasowe

pj / bielskiedrogi.pl

źródło: PZDP Cieszyn

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.