bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 8 lipca 2022
  • wyświetleń: 3302

[ZDJĘCIA] Nerwowy dzień na drogach Śląska Cieszyńskiego

W piątek do południa na drogach Śląska Cieszyńskiego doszło do trzech groźnie wyglądających kolizji. W dwóch przypadkach uczestnicy spisali oświadczenie i nie wzywali na miejsce policjantów. Warto zaznaczyć, że oświadczenie o kolizji drogowej jest pełnoprawnym dokumentem, który powinien wystarczyć do wypłaty odszkodowania z tytułu polisy OC sprawcy. Trzeba pamiętać, że oświadczenie można spisać tylko w sytuacji, gdy nie ma wątpliwości co do winy i stanu trzeźwości uczestników.

Kolizja w Kiczycach - 8.07.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Pierwsze z dzisiejszych zdarzeń drogowych miało miejsce tuż przed godziną 6 rano. Na ulicy Pierścieckiej w Kiczycach doszło do zderzenie trzech samochodów osobowych. Przybyły na miejsce patrol ruchu drogowego cieszyńskiej komendy ukarał mandatem winną 52-letnią kobietę. Jak się okazało kreująca Volkswagenem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu czym doprowadziła do kolizji z Fordem i Renault. Wszyscy kierujący byli trzeźwi. Nikomu nie stało się nic groźnego, choć sama kraksa wyglądała dość groźnie.

Dacia rozbita w Simoradzu - 8.07.2022
Dacia rozbita w Simoradzu - 8.07.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Kolejne zdarzenie miało miejsce w Simoradzu. Uczestnikami byli kierujący osobową Dacią oraz dostawczym Iveco. Nie było osób rannych. Obyło się bez interwencji policji (oświadczenie o kolizji).

Kolizja w Skoczowie - 8.07.2022
Kolizja w Skoczowie - 8.07.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Chwilę po godzinie 12.00 na DK-81 w Skoczowie doszło do zderzenie Audi i Skody. Owiany złą sławą fragment drogi przy stacji paliw Crab znów zebrał żniwo. Na szczęście nie było osób poszkodowanych i uczestnicy zdecydowali się nie wzywać służb. Spisali oświadczenie o kolizji drogowej. Sprawcą zdarzenia był kierujący Skodą, który wymusił pierwszeństwo na kierowcy Audi.

Pomożemy spisać oświadczenie o kolizjiPortal Bielskie Drogi prowadzi bezpłatną pomoc przy spisaniu oświadczeń o kolizji drogowej. Swoim zasięgiem obejmujemy cały powiat bielski i znaczną część powiatów cieszyńskiego oraz żywieckiego.

Kontakt w tej sprawie pod numerem 518-176-078.

Oświadczenie o kolizji drogowej
Oświadczenie o kolizji drogowej · fot. Bielskie Drogi

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.