bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 13 lipca 2022
  • wyświetleń: 5468

[FOTO] Dwie groźne kraksy na Śląsku Cieszyńskim

Wczoraj, 12 lipca na drogach Śląska Cieszyńskiego doszło do dwóch poważnych zdarzeń drogowych. Pierwsze miało miejsce w Ustroniu na zatłoczonej drodze wojewódzkiej nr 941. Drugi na niezbyt ruchliwej ul. Szpotawickiej w Górkach Wielkich. Na szczęście w obu przypadkach skończyło się na strachu.

Kolizja w Ustroniu na DW941 - 12.07.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Po godzinie 13-tej na skrzyżowaniu ulic Katowickiej II i Akacjowej w Ustroniu, zderzyły się dwa pojazdy. Kierujący Renault Traffic zatrzymał się żeby przepuścić pieszego. Kierująca Suzuki Swift 23-letnia kobieta nie zachowała należytej ostrożności i najechała na tył stojącego dostawczaka. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego oraz policjanci. Utrudnienia w ruchu trwały niecałą godziną.

Kolizja w Górkach Wielkich - 12.07.2022 · fot. nadesłane przez czytelników


Drugie groźnie wyglądające zdarzenie miało miejsce na ul. Szpotawickiej w Górkach Wielkich. Zgłoszenie o samochodzie dostawczym, który wpadł do potoku wpłynęło do służb po godzinie 17-tej. Prawdopodobnie pojazd w rowie leżał już jakiś czas, jednak nikt się nim nie zainteresował. Zaalarmowani zostali strażacy ochotnicy, którzy byli pierwsi na miejscu kolizji. Po chwili dotarły dodatkowo dwa zastępy państwowej straży pożarnej oraz policja. Obecny na miejscu patrol cieszyńskiej drogówki ukarał mandatem kierującego mercedesem 28-latka. Na czas działań pomocy drogowej występowały utrudnienia w ruchu.

W obu przypadkach wszyscy kierujący pojazdami byli trzeźwi.

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.