bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 14 lipca 2022
  • wyświetleń: 2781

Piasek: 24-latka potrącona na przejściu dla pieszych

W czwartek, 14 lipca tuż przed godziną 8.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku na DK-1 w Piasku. Na pasie w stronę Katowic, w rejonie skrzyżowania z ul. Podleśną, samochód osobowy potrącił pieszą. Zdarzenie miało miejsce na oznakowanym przejściu dla pieszych bez sygnalizacji świetlnej.

Reklama

Potrącenie na DK-1 w Piasku - 14.07.2022
Potrącenie na DK-1 w Piasku - 14.07.2022 · fot. nadesłane przez czytelniczkę / Monika


Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 24-latka miała zamiar przejść przez jezdnię. Pojazdy jadące prawym pasem zatrzymały się by ustąpić pierwszeństwa pieszej. Gdy ta dotarła do wysokości lewego pasa, została potrącona przez Seata. Kierowca tego auta prawdopodobnie ominął pojazdy, które zatrzymały się na prawym pasie.

Potrącona młoda kobieta trafiła do szpitala. Jest mocno potłuczona, ale jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci sporządzili dokumentację wypadku drogowego. Kierowcy Seata zatrzymano prawo jazdy. Utrudnienia w ruchu trwały około godzinę.

Potrącenie na DK-1 w Piasku - 14.07.2022
Potrącenie na DK-1 w Piasku - 14.07.2022 · fot. nadesłane przez czytelniczkę / Monika


Poszkodowana kobieta za naszym pośrednictwem dziękuje osobom, które udzieliły jej pomocy po wypadku.

Podziękowania poszkodowanej


Chciałabym bardzo podziękować osobom, które po wypadku na DK-1 w Piasku zatrzymały się i udzieliły mi pomocy po potrąceniu. W szczególności Pani Doktor, która była w drodze do pracy i Panom z białego busa, którzy poinformowali służby o wypadku. Bardzo dziękuję.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.