bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 15 lipca 2022
  • wyświetleń: 3166

[FOTO] Zderzenie motocyklisty z samochodem na ul. Karpackiej

W czwartek, 14 lipca około godziny 20.00 na ul. Karpackiej w Bielsku-Białej doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. W związku ze zgłoszeniem wypadku drogowego na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Reklama

Kolizja na ul. Karpackiej - 14.07.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Jak udało nam się ustalić, do zdarzenia doprowadził 23-letni kierowca Hondy Civic. Obywatel Ukrainy wykonywał manewr skrętu w lewo i nie zauważył jadącego z przeciwka motocykla. Kierujący jednośladem próbował się ratować ucieczką na przeciwległy pas (za Hondą nic nie jechało), jednak nie zdążył i zawadził o tył pojazdu. 21-letni motocyklista trafił do szpitala. Na szczęście nic groźnego mu się nie stało.

Wydział Prasowy KMP w Bielsku-Białej informuje, że zdarzenie ostatecznie zostało zakwalifikowane jako kolizja i zakończone na miejscu. To oznacza, że sprawca dostał mandat lub pouczenie. Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny (wstępne czynności pod kątem wypadku drogowego).

jb / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.