bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic.

Reklama

Informacje

  • 23 lipca 2022
  • 25 lipca 2022
  • wyświetleń: 3294

[WIDEO] Rodzinny Dzień Bezpieczeństwa Drogowego

W poniedziałek, 25 lipca w Jaworzu odbył Rodzinny Dzień Bezpieczeństwa Drogowego. Event poświęcony szerokorozumianemu bezpieczeństwu na drogach odbył się na terenie lokalnego amfiteatru.

ReklamaW programie znalazł się szereg atrakcji i niespodzianek - zarówno dla kierowców, jak i całych rodzin z dziećmi. Na parkingu pod amfiteatrem rozłożony został "jaworzański punkt serwisowy", w którym znalazła się mała niespodziankę dla mieszkańców i turystów odwiedzających Jaworze.

W ramach wydarzenia odbyły się pokazy ratownictwa drogowego zorganizowane przez Poligon Strażacki z Bielska-Białej oraz warsztaty Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej.

Najmłodsi uczestnicy - choć te atrakcje adresowane są nie tylko do nich - mogli podziwiać samochody wyścigowe Pumba Racing Team i sprzęt strażacki Ochotniczej Straży Pożarnej z Jaworza, spróbować przejść przez strażacki tor przeszkód zorganizowany przez Młodzieżową Drużynę Pożarniczą z Jaworza oraz przejechać się Ciuchcią Beskidzką.

Portal Bielskie Drogi objął patronat medialny nad wydarzeniem. Serdecznie dziękujemy za zaproszenie. Z czystą przyjemnością wspieramy tego typu inicjatywy.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.