bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 16 maja 2017
  • wyświetleń: 2784

[ZDJĘCIA] Zderzenie czterech samochodów przed przejściem dla pieszych, ranni

Do zdarzenia doszło około godziny 14:20 na ul. Lwowskiej w Bielsku-Białej. W zdarzeniu na jezdni w stronę centrum miasta, brały udział cztery samochody osobowe.

Ze wstępnych ustaleń naszego portalu wynika, że sprawcą zdarzenia jest kierująca Hondą Civic. Nie wyhamowała ona przed samochodami, które zatrzymały się przed przejściem dla pieszych. Jako pierwszy stał Chevrolet Spark. Siła uderzenia była tak duża, że Chevrolet dobił do Renault Modus, które uszkodziło jeszcze Volkswagena Passata.

Na miejscu błyskawicznie pojawiły się wszystkie służby. Strażacy odłączyli akumulatory z uszkodzonych samochodów i zneutralizowali wyciek płynów eksploatacyjnych. Jak wstępnie wiadomo do szpitala trafiły dwie osoby – sprawczyni z Hondy Civic i kierowca Chevroleta Spark. Policjanci drogówki sporządzają dokumentacje wypadku drogowego. Kwalifikacja zdarzenia nastąpi po szczegółowym ustaleniu obrażeń poszkodowanych.

Zderzenie czterech samochodów przed przejściem dla pieszych, ranni · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.