bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 2 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1302

Informacje o działalności MZD i parkingach w jednym miejscu

Od teraz wszystkie informacje o działalności Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej, w tym o parkingach wewnętrznych i Strefie Płatnego Parkowania, można znaleźć na jednym portalu internetowym.

Informacje o działalności MZD i parkingach w jednym miejscu
Informacje o działalności MZD i parkingach w jednym miejscu · fot. MZD Bielsko-Biała


- Poszukiwanie sprawdzonego źródła wiedzy zawsze jest obarczone ryzykiem stąd, gdy tylko to możliwe, należy upraszczać dotarcie do niego. Z takim przekonaniem Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej postanowił przetransferować i uporządkować wszystkie informacje dotyczące miejskiej strefy parkowania i miejskich parkingów wewnętrznych - informuje bielski MZD.

- Dotąd publikowano je na osobnej stronie internetowej http://www.parkowaniebielsko.pl. Ponieważ Dział Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania jest częścią Miejskiego Zarządu Dróg w Bielsku-Białej, postanowiono całość informacji przenieść do popularnego i kojarzącego się jednoznacznie portalu http://www.mzd.bielsko.pl. Dzięki temu skraca się czas dotarcia do poszukiwanej wiedzy, ta znajduje się w jednym miejscu, a administratorowi łatwiej jest także koordynować wszelkie zmiany w „parkingowym życiu miasta” - dodaje MZD.

Od teraz chcąc dowiedzieć się więcej o parkingach i strefie parkowania w Bielsku-Białej wystarczy odwiedzić główną witrynę http://www.mzd.bielsko.pl i wybrać odnośnik do podstrony Dział Parkingów i Strefy Płatnego Parkowania.

- Po kliknięciu w duży niebieski prostokąt z symbolem „P” otworzy się podstrona z kolejnymi sześcioma przyciskami kierującymi do Strefy Płatnego Parkowania, Parkingów Wewnętrznych, działu Reklamacji, informacji o miejscach parkingowych dla osób niepełnosprawnych, aktualności oraz działu z dokumentami do pobrania. Wszystko to jest również dostępne z górnego menu - zakładka SPP. Zgodnie ze złotą zasadą, iż ma być łatwo, szybko i jednoznacznie - wyjaśnia Miejski Zarząd Dróg w Bielsku-Białej.

- Przez jakiś czas, tak aby korzystający zdążyli przywyknąć do zmiany, działać będzie dotychczasowa domena http://www.parkowaniebielsko.pl. Ta jednak będzie automatycznie przekierowywać do właściwej zakładki na Portalu MZD. Docelowo jednak zostanie wygaszona i zastąpiona działającą już subdomeną http://www.parkowanie.mzd.bielsko.pl jednoznacznie kojarzącą się z Miejskim Zarządem Dróg w Bielsku-Białej - podsumowuje MZD.

mp / bielskiedrogi.pl

źródło: MZD Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.