bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 4 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 2573

[FOTO] Zwężka w Pietrzykowicach. Utrudnienia potrwają kilka miesięcy

Początkiem tygodnia na ul. Wesołej przy granicy Żywca z Pietrzykowicami, powstało zwężenie jezdni sterowane sygnalizacją świetlną. Na ten moment nikt nie prowadzi tam żadnych prac i kierowcy ze sporym zdziwieniem oraz podenerwowaniem patrzą na ten fragment drogi. Powodem takiego stanu rzeczy jest osunięcie się ziemi tuż obok drogi. Utrudnienia mają potrwać kilka miesięcy.

Zwężenie w Pietrzykowicach - 2.08.2022
fot. nadesłane przez czytelnika


Zarządca drogi (w tym przypadku Zarząd Dróg Wojewódzkich w Katowicach) nie pokwapił się, by w jakikolwiek sposób poinformować kierowców o tym co się dzieje na ul. Wesołej i jaki jest powód zwężenia, które mocno utrudnia ruch w tej części regionu. Nie pojawił się w tej sprawie żaden komunikat prasowy. Co więcej, początkowo nikt nie potrafił udzielić odpowiedzi na pytanie o ten fragment drogi i powody zamknięcia jednego z pasów ruchu. Przewiduje się, że do końca października drogowcy uporają się z osuwiskiem i zabezpieczą drogę przed dalszym zniszczeniem.

Zwężenie w Pietrzykowicach - 2.08.2022
fot. nadesłane przez czytelnika


sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.