bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 5 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 4627

[FOTO] Ustroń: pechowy początek weekendu na drogach

Kolejny weekend z rzędu zaczynamy od groźnego zdarzenia drogowego. Dzisiaj tuż po godzinie 11.00 na drodze wojewódzkiej nr 941 w Ustroniu, motocykl zderzył się z samochodem osobowym.

Kraksa na DW941 w Ustroniu - 5.08.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Z ustaleń policjantów wynika, że 47-letnia kierująca Daewoo Lanosem wyjeżdżała z drogi podporządkowanej i nie ustąpiła pierwszeństwa 42-letnienu motocykliście doprowadzając do zderzenia obu pojazdów. Jak poinformował nas p.o. oficera prasowego cieszyńskiej komendy, kom. Rafał Domagała, motocyklista został ranny i trafił do szpitala. Zdarzenie wstępnie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy.

Po badaniach szpitalnych okazało się, że kierowca jednośladu ma tylko powierzchowne obrażenia. W związku z tym sprawa zakończyła się na mandacie karnym. Na miejscu interweniował patrol prewencji oraz ruchu drogowego, a także dwa zastępy straży pożarnej. Utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę, zablokowany był lewy pas w stronę Skoczowa.

pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.