bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 8 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1878

Nietrzeźwy obywatel Irlandii prowadził auto. Wpadł w ręce policji

To, że policjantem jest się również po służbie, udowodnili czterej mundurowi z Samodzielnego Poddziału Prewencji z Bielska-Białej. Wracając po służbie do domu, zauważyli samochód wjeżdżający z impetem na stację paliw Crab w Bielsku-Białej. Kierowca, którym okazał się obywatel Irlandii, po opuszczeniu pojazdu chwiejnym krokiem udał się w kierunku sklepu. Po wyjściu był już w rękach stróży prawa.

Służba w mundurze to ciągła gotowość do reakcji na zagrożenia lub przestępstwa. Udowodnili to policjanci, którzy podjęli interwencję będąc po służbie. Wracając do domu zauważyli pojazd, który dynamicznie wjechał na stację paliw Crab, znajdującą się przy jednej z głównych ulic Bielska-Białej. Kierowca po wyjściu z samochodu chwiejnym krokiem udał się w kierunku sklepu. Kiedy wyszedł z jego terenu, policjanci podeszli do mężczyzny, okazując służbową legitymację i uniemożliwiając mu dalszą jazdę. Na miejsce został skierowany patrol ruchu drogowego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej, który przejął nietrzeźwego kierującego.

Mężczyzną okazał się obywatel Irlandii, który w chwili zatrzymania miał w organizmie ponad 1 promil alkoholu. Dzięki interwencji policjantów sprawca poniósł konsekwencje prawne.

ar / bielskiedrogi.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.