bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 16 maja 2017
  • wyświetleń: 6798

Nocna kraksa pod Przegibkiem, Opel Tigra wypadł z drogi

Do zdarzenia doszło wczoraj, kilkanaście minut po godzinie 23:00 w Międzybrodziu Bialskim. Na ostatnim ostrym zakręcie przy zjeździe z przełęczy, 19-letnia kierująca Oplem Tigra wypadła z drogi i uderzyła w nasyp. Samochód został dość poważnie uszkodzony. Młoda dziewczyna tłumaczyła się policjantom, że próbowała ominąć sarnę. Cztery osoby w wieku 17-20 lat ,w tym jedna kobieta w ciąży, które podróżowały Oplem zostały przebadane przez zespół pogotowia ratunkowego. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń i nie wymagał hospitalizacji. Policja zakończyła zdarzenie mandatem karnym na kwotę 500zł i 6pkt. karnych. Uszkodzony samochód trafił na lawetę.

Dla przypomnienia nasz artykuł dotyczący tego, jak naszym zdaniem powinno się zachować w przypadku nagłego wtargnięcia zwierzęcia i ewentualnych kroków jakie trzeba podjąć, jeśli już doszło do potrącenia zwierzyny. Mamy nadzieję, że nasze spostrzeżenia pomogą choć w jednym przypadku uniknąć takiej sytuacji, jaka miała miejsce w Międzybrodziu Bialskim. Więcej informacji tutaj.


Nocna kraksa pod Przegibkiem, Opel Tigra wypadł z drogi · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.