bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 9 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 1173

Podejmij wyzwanie DMRS Cup 2022 i wygraj bilety na Grand Prix Węgier 2023

Artykuł sponsorowany:

Rozpoczyna się nowy rozdział wirtualnej rywalizacji na Podbeskidziu! 3 sierpnia wystartowały rozgrywki DMRS Cup, zainicjowane przez centrum simracingu DM Racing Simulators. Jest to cykl kierowane do wszystkich fanów esportowej rywalizacji. Celem projektu jest stworzenie pucharu, który zaoferuje graczom wirtualne wyścigi na najwyższym dostępnym poziomie - zarówno pod względem technologicznym, jak i dbałości o wierne odwzorowanie fizyki prowadzenia i osiągów zaimplementowanych samochodów. Partnerem cyklu są Automobilklub Beskidzki, Rally-Tech oraz Buchti.pl Promotion.

Dm Racing


DMRS Cup - sprzęt i oprogramowanie:Użytkownicy otrzymają do dyspozycji symulatory EVOLVE MOTION SIMULATOR - ULTIMATE 6DOF SIMRACING wyposażone w autorskie rozwiązanie platformy Six Degrees Of Freedom (zapewniającej sześć wektorów ruchu). To wiodące na rynku rozwiązanie, właśnie dzięki firmie DM Racing Simulators, jest po raz pierwszy dostępne na Podbeskidziu.

Kolejnym elementem projektu jest oprogramowanie i świat wirtualnych wyścigów, stworzony przez włoską firmę Kunos Simulazioni - producenta gry Assetto Corsa. To produkt o ugruntowanej pozycji na rynku, ale dzięki licencji PRO pozwalający na prawie nieograniczony poziom konfiguracji i modyfikacji (torów oraz samochodów). DM Racing Simulators to pierwsze i jedyne w Polsce centrum simracingu z aprobatą Kunos Simulazioni.

Dopełnieniem projektu DMRS Cup jest nawiązanie współpracy z ekipą Race Sim Studio, wiodącą na branży modelowania 3D i tworzenia unikatowych modeli samochodów wykorzystywanych w symulatorach. Pierwszym efektem współpracy było zaimplementowanie modelu FORMULA HYBRID 2022, który uczestnicy DMSR Cup otrzymają do dyspozycji w już w pierwszej rundzie cyklu.

DMRS Cup - formuła rozgrywek i zasady:Pierwsza edycja DMRS Cup trwać będzie do 31 grudnia 2022 roku, a składać się będzie z pięciu rund, z których każda będzie się odbywać w danym miesiącu - od sierpnia do grudnia 2022. Zadaniem zarejestrowanych graczy, będzie oczywiście jak najszybsze bezbłędne pokonanie toru, a do wyników końcowych będą wliczane dwa z najlepszych rezultatów. Areną rywalizacji będzie tor wyścigowy wyznaczony przez organizatora na daną rundę, a gracze będą mieć do dyspozycji jeden wyznaczony pojazd, przygotowany według określonej konfiguracji.

W pierwszej rundzie są to specjalnie przygotowany model Formula Hybrid 2022 oraz wiernie odwzorowany belgijski tor Spa-Francorchamps - tor wyścigowy znajdujący się w Stavelot.

Punkty otrzyma dwudziestu najwyżej sklasyfikowanych uczestników, którzy oprócz rywalizacji w rundzie, będą także walczyć o nagrodę główną, w klasyfikacji łącznej. Do wyników generalki będą wliczane punkty z czterech najlepszych rund (po odrzuceniu najgorszego rezultatu).

Udział w cyklu może wziąć każdy gracz, który ma ukończone 12 lat (za pisemną zgodą opiekuna prawnego) i wykupi co najmniej godzinny pakiet użytkowania symulatorów (na każdą rundę). Ilość godzin, w pakiecie z jakiego skorzysta gracz, jest nieograniczona.

Nagrody dla zwycięzców rund i triumfatorów klasyfikacji generalnej:Cykl DMRS Cup to nie tylko emocje wirtualnej rywalizacji na najwyższym poziomie, ale także realne i cenne nagrody. W każdej rundzie, dla trzech najlepszych graczy są przewidziane puchary i nagrody rzeczowe, ufundowane przez partnerów cyklu.

W pierwszej rundzie będą to:
1. miejsce: buty Sparco Hyperdrive
2. miejsce: rękawice Sparco Hypergrip
3. miejsce: karnet/voucher - 30 minut wstępu na symulatory DM Racing Simulators!

Celem jest rozbudowa cyklu i angażowanie kolejnych partnerów, ale już teraz pewne jest, że rywalizacja będzie się toczyć o nagrodę, która będzie wielką gratką dla każdego pasjonata sportu samochodowego.

Zwycięzcy otrzymają dwa bilety na wyścig Formuły 1 Grand Prix Węgier 2023 na Hungaroring. Tym sposobem dzięki wirtualnej rywalizacji, można osobiście doświadczyć wrażeń, jakie daje wyścig formuły 1. Sponsorem i fundatorem głównej nagrody jest firma: Usługi Transportowe Beata Korzeniowska - specjalizująca się w przewozie towarów po całej Europie.

Specjalne 15% rabaty dla zwycięzców rund i cyklu, przygotowała firma Rally-Tech z Bielska-Białej. Promocja obejmuje produkty firm AiM oraz felgi Evo Corse i Arcasting.

Dla aktywny zawodnik i członek Sekcji Sportowej Automobilklubu Beskidzkiego, który będzie chciał wziąć udział w pucharze, otrzyma zniżkę 15%.

Pełna lista nagród dostępna będzie na oficjalnych kanałach społecznościowych DM Racing Simulators oraz na oficjalnej stronie dmsimulators.com. Wszelkie informacje o zasadach udziału oraz sposobie rejestracji można uzyskać w siedzibie cetrum DM Racing Simulators - ulica Bielska 612, Jaworze koło Bielska-Białej (tel: 501 290 291, biuro@dmsimulators.com)

Więcej informacji w mediach społecznościowych: https://www.facebook.com/dmsimulators

Przedstawiciel DM Racing Simulators:
„Od pierwszego momentu powstania naszego centrum, postawiliśmy sobie za cel, by korzystać z najlepszych rozwiązań, dostępnych aktualnie na simracingowym rynku. Dlatego postawiliśmy na zaawansowane technologicznie EVOLVE MOTION SIMULATOR - ULTIMATE 6DOF SIMRACING, które zapewniają najwyższy poziom realizmu i immersji.

Nasza firma wywodzi się z profesjonalnego sportu samochodowego, więc jest dla nas sprawą kluczową, by działać na najwyższym poziomie i zaoferować graczom doskonały produkt. Dlatego także jako pierwsi i jedyni w Polsce, dzięki licencji PRO otrzymaliśmy certyfikat centrum simracingu z aprobatą producenta gry Simracing. My także lubimy rywalizować i być najlepsi, dlatego to kolejny aspekt, po technologii, w którym już wyprzedzamy konkurencję, a chcemy pójść jeszcze dalej.

Podobny cel obraliśmy, powołując do życia cykl DMRS Cup, z którym chcemy dotrzeć, do jak największej grupy pasjonatów sportu samochodowego. Zapraszamy wszystkich serdecznie do DM Racing Simulators, gdzie będą mogli zmierzyć się w walce o cenne nagrody rzeczowe, a przede wszystkim doświadczyć wirtualnej rywalizacji na najwyższym poziomie. Cykl ruszył 3 sierpnia, więc jest to zupełna nowość na Podbeskidziu, ale jesteśmy otwarci na współpracę z kolejnymi partnerami, tak żeby z każdą rundą stawała się coraz bardziej atrakcyjny - dla każdego, niezależnie od umiejętności i poziomu zaawansowania. Warto do nas dołączyć!”