bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

 • 10 sierpnia 2022
 • wyświetleń: 608

Własny basen ogrodowy na wyciągnięcie ręki

Materiał partnera:

Pomimo tego, że lato już prawie w połowie, wiele osób w dalszym ciągu chce kupić nowy basen ogrodowy. Powodów może być wiele. Sary basen mógł ulec awarii, okazał się zbyt mały lub miała miejsce przeprowadzka z mieszkania do domu z ogrodem, zatem jest miejsce i na nowy, duży basen stelażowy. Jeśli interesują cię wyłącznie najlepsze i najtrwalsze baseny ogrodowe, to wiemy, gdzie można je kupić. Najlepszym miejscem do tego jest specjalistyczny sklep internetowy, działający pod adresem ibaseny.pl. W jednym miejscu znajdziesz i wygodnie kupisz wszystko, czego będziesz potrzebować by bezpiecznie i komfortowo korzystać ze swojego basenu. W ofercie znaleźć można przede wszystkim baseny ogrodowe dostępne w bardzo dużym wyborze konstrukcji i wielkości. Są to zarówno łatwe w rozkładaniu dmuchane baseny ogrodowe, jak i w pełni profesjonalne, małe i duże baseny stelażowe. Nie wiesz, co będzie lepszym wyborem? Jeżeli potrzebujesz niewielkiego i szybkiego w rozłożeniu basenu dla dziecka, będą to baseny dmuchane. Natomiast jeśli interesują cię większe, rodzinne prywatne baseny ogrodowe, najlepiej sprawdzi się basen stelażowy lub basen rozporowy. Duża rozpiętość cen, a przy tym opinie dotychczasowych użytkowników, mogą okazać się najlepszą rekomendacją i wskazówką przy ich wyborze.

Baseny ogrodowe


Mamy wszystko, czego baseny ogrodowe potrzebują


Tak jak wyżej napisaliśmy, baseny to nasza specjalność, ale oprócz nich oferujemy szeroki wybór akcesoriów, potrzebnych podczas korzystania z nich. Zacznijmy od tego, co jest potrzebne by woda w basenie była jak najdłużej czysta, świeża i zdatna do kąpieli. Podobnie jak w dużych basenach, kluczem do sukcesu jest regularne filtrowanie basenu i uzdatnianie w nim wody. Zapobiega to rozwijania się glonów, a także zanieczyszczeniu wody ciałami obcymi. Poniżej prezentujemy listę najważniejszych rzeczy, które każdy właściciel basenu ogrodowego powinien mieć.

 1. Odkurzacza do basenu — urządzenie wykorzystujące w swojej pracy pompę filtracyjną, pozwalające oczyścić dno basenu oraz zbierać pływające po wodzie zanieczyszczenia, takie jak liście lub martwe owady.
 2. Przykrycie do basenu Bestway — dostępne w dużym wyborze rozmiarów i kształtów pokrywy, pozwalające nakryć basen i chronić wodę przed wychłodzeniem lub deszczem.
 3. Pompki do basenu — urządzenia zasilane elektrycznie, służące do filtrowania wody. Woda, przepływając przez znajdujący się w pompie filtr, zostaje oczyszczona z zanieczyszczeń stałych.
 4. Filtr do basenu — filtry w pompach powinny być regularnie wymieniane na nowe, tylko wtedy zachowują pełną wydajność i skuteczność działania. Mamy duży wybór filtrów do basenów.
 5. Mata pod basen — jeden z ważniejszych elementów, dzięki któremu korzystanie z basenu będzie jeszcze wygodniejsze. Baseny stelażowe i dmuchane można ustawić na bruku, trawie, piasku lub właśnie kupionej w tym celu macie.
 6. Pompka do dmuchania — materaca lub basenu. Urządzenie ręczne lub elektryczne, pozwalające na szybkie napompowanie basenu dmuchanego, materaca lub zabawek dmuchanych dla dzieci.
 7. Drabinka do basenu — duże, wysokie baseny rozporowe i baseny dmuchane, mogą wymagać drabinki, aby bezpiecznie do nich wejść i wyjść. Takie drabinki mamy również w sprzedaży.
 8. Okularki do pływania — jeśli z basenu mają korzystać małe dzieci, istnieje ryzyko dostania się wody do oczu. W początkowej fazie zabawy warto je przyzwyczajać do kąpieli w basenie z okularkami ochronnymi.
 9. Rękawki do pływania — podczas zabawy w basenie liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo. Z tego względu polecamy wszystkim rodzicom, aby wyposażali swoje maluchy w dmuchane rękawki do pływania.
 10. Pozostałe dmuchane zabawki — dla jeszcze lepszej zabawy, polecane są przez nas dmuchane zabawki, w tym materace, koła, flamingi oraz piłki. Kolorowe, dostępne w dużych rozmiarach i trwałe.


Sklep ibaseny.pl


Co lepsze — baseny stelażowe czy dmuchane baseny ogrodowe?


Osoby po raz pierwszy kupujące basen na świeżym powietrzu, często zastanawiają się nad tym, co będzie lepszym wyborem. Czy powinien to być basen dmuchany, czy jednak zakup małego / dużego basenu stelażowego? Zasadnicza różnica pomiędzy nimi polega na konstrukcji. Chcąc mieć mały basen ogrodowy, którego rozłożenie zajmuje tylko chwilę, polecamy basen dmuchany rozporowy. Kiedy jednak potrzebny jest większy przydomowy basen, który jednocześnie pomieści kilka osób i pozwoli na pływanie w nim, zdecydowanie polecamy baseny poliestrowe stelażowe. Wybierając basen, kierujmy się także tym, czy w domu są zwierzęta. Dmuchane baseny są bardziej narażone na uszkodzenie, np. pazurami kotów. Jednak bez względu na to, czy kupimy gotowy basen, czy zdecydujemy się na wybudowanie basenu, trzeba wiedzieć, że to świetna inwestycja, która daje mnóstwo radości i zabawy przez całe lato. Popołudniowa kąpiel w basenie ogrodowym to jedna z tych rzeczy, o których zrobieniu marzy się po wyjściu z pracy. Dobrze również wiedzieć, że zakup basenu jest bardzo prosty, szybki i bezpieczny, a skorzystanie z oferty gotowych zestawów, daje pewność, że będziemy mieć wszystko, co konieczne, do sprawnego uzdatniania wody. Internetowy sklep ibaseny posiada w ofercie wszystko, co może się Państwu przydać podczas korzystania z niego.