bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 17 maja 2017
  • wyświetleń: 1052

[ZDJĘCIA] Ciężarówka staranowała osobówkę na DK-1

Do zdarzenia doszło w okolicach skrzyżowania ul. Mazańcowicką, około godziny 9:15 na drodze krajowej nr 1 w Czechowicach-Dziedzicach. Na jezdni w stronę Bielska-Białej utworzył się spory korek.

Jak dowiedział się nasz portal, do zdarzenia doprowadził kierowca samochodu ciężarowego, który podczas zmiany pasa ruchu z lewego na prawy, nie zauważył Opla w prawym lusterku. Ciężka ciężarówka obróciła osobówkę o 90 stopni i pchała ją przez kilkadziesiąt metrów. Po chwili Ople został wepchnięty na barierki. Prawdopodobnie szofer nie zorientował się od razu, że coś się wydarzyło.

Mieszkańcy słowackiej Nitry najedli się sporo strachu ale na szczęście nic im się nie stało. Kolizja zakończyła się mandatem dla kierowcy ciężarówki. Utrudnienia w ruchu trwały około 45min. Na jezdni w stronę Bielska-Białej utworzył się spory korek.

Ciężarówka staranowała osobówkę na DK-1 · fot. czecho.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.