bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 10 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 2430

Ankieta: znaki „STOP - Zły kierunek” - co oznaczają? Czy są potrzebne?

Od ubiegłego roku przy drogach szybkiego ruchu GDDKiA montuje tablice „STOP - Zły kierunek”. Teraz pyta kierowców czy wiedzą, co te znaki oznaczają i czy są w ogóle potrzebne. Termin na przesłanie odpowiedzi upływa końcem sierpnia.

Tablice "STOP - Zły kierunek" pojawiły się na S-1 i S-52
Tablice "STOP - Zły kierunek" pojawiły się na S-1 i S-52 · fot. GDDKiA


- Od czasu do czasu niestety słyszymy o przypadkach poruszania się po drogach szybkiego ruchu pod prąd. Mimo stosownego oznakowania i samego układu jezdni, który wymusza prawidłową jazdę, niektórzy kierujący pojazdami łamią przepisy i stwarzają ogromne zagrożenie w ruchu drogowym - dla innych, jak i samych siebie. Zwracaliśmy już uwagę na ten problem wielokrotnie i podejmujemy odpowiednie działania, montując specjalne tablice - informuje GDDKiA.

A czy Ty wiesz, co oznaczają? Czy są w ogóle potrzebne? GDDKiA zaprasza do wypełnienia krótkiej ankiety: https://forms.office.com/r/p5pt5eEXKA. Odpowiedzi można przesyłać do końca sierpnia.

Przypominamy, że wiosną tego roku tablice "STOP - Zły kierunek" pojawiły się na S-1 i S-52. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

ar / bielskiedrogi.pl

źródło: GDDKiA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.