bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 10 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 3977

[FOTO] Czechowice: Seicento stoczyło się na słup. Kobieta doznała szoku

W środę, 10 sierpnia około godziny 11.30 na ul. Płaskiej w Czechowicach-Dziedzicach doszło do bardzo niebezpiecznego zdarzenia. Kierująca Fiatem Seicento niewłaściwie zabezpieczyła pojazd przed stoczeniem. Choć nazwa ulicy sugerowałaby, że jest płasko, to w rzeczywistości uliczka jest dość stroma. Auto ruszyło i zatrzymało się po uderzeniu w słup telekomunikacyjny.

Interwencja służb ratunkowych na ul. Płaskiej w Czechowicach-Dziedzicach - 10.08.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Do służb ratunkowych wpłynęło dość chaotyczne zgłoszenie mówiące o wypadku i osobie przygniecionej przez samochód. Na miejsce skierowano wszystkie służby. Na szczęście zgłoszenie się nie potwierdziło, choć pomoc była niezbędna. Kobieta, która próbowała zatrzymać staczający się pojazd bardzo przeżyła to co się stało. Doznała szoku i była w złym stanie psychicznym.

Strażacy, którzy jako pierwsi pojawili się na miejscu zgłoszenia, otoczyli poszkodowaną opieką psychologiczną i dodali jej otuchy. Dalsze czynności wykonali ratownicy medyczni. Po badaniach okazało się, że nie ma konieczności hospitalizacji. Uderzenie Fiata w słup nie było mocne. Nie doszło do uszkodzenia infrastruktury. Utrudniania w ruchu trwały kilkadziesiąt minut.

sid / bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.