bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 10 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 4559

[FOTO] Kraksa na S-52 koło Makro. Były spore utrudnienia

W środę, 10 sierpnia około godziny 15.20 na S-52 w Bielsku-Białej doszło do groźnego zdarzenia drogowego. Na pasie w stronę Cieszyna, na wysokości Makro samochód osobowy uderzył w barierki energochłonne. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami w ruchu.

Reklama

Wypadek na S-52 koło Makro - 10.05.2022
fot. nadesłane przez czytelnika


Nie wiadomo dlaczego Chevrolet uderzył w bariery. Wiadomo natomiast, że jedna z osób podróżujących pojazdem odniosła obrażenia ciała i została przetransportowana do szpitala. Mieszkańcy Łodzi byli w drodze na wakacje. Ich samochód był mocno obciążony. W momencie uderzenia ładunek w bagażniku wyłamał fotele i bagaże przemieściły się do przodu, powodując obrażenia pasażerów.

Na miejscu interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, patrol drogówki i ratownicy medyczni. Utrudnienia w ruchu trwały do godziny 17.00. Momentami droga mocno się korkowała. W kulminacyjnym momencie zator sięgał do węzła Komorowice.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.