bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 11 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 5469

[FOTO] Poślizg, kraksa i dachowanie na S-52 w Bielsku-Białej

W środę, 10 sierpnia około godziny 22.00 do służb ratunkowych wpłynęło zgłoszenie o wypadku drogowym na S-52 przy granicy Jasienicy i Bielska-Białej. Na pasie od strony Cieszyna, tuż przed zjazdem na Wapienicę zderzyły się dwa pojazdy. Jeden z nich dachował.

Wieczorna kraksa na S-52 w Bielsku-Białej - 10.08.2022 · fot. nadesłane przez czytelników


Patrząc na zdjęcia trudno w to uwierzyć, ale obaj kierowcy wyszli z opresji bez szwanku. Jak ustalili policjanci, kierowca Volkswagena nie dostosował prędkości do warunków ruchu, zderzył się z Oplem i wypadł z drogi. Jego pojazd kilkukrotnie dachował uszkadzając elementy infrastruktury.

Jak informuje KMP w Bielsku-Białej, kierowcy byli trzeźwi. Kolizja zakończyła się na miejscu. To oznacza, że sprawca prawdopodobnie otrzymał mandat. Dokładnie nie wiadomo, bowiem bielska komenda jako jedyna znana nam jednostka policji, nie ujawnia mediom informacji o sposobie zakończenia zdarzeń drogowych. Sprzątanie jezdni i pobocza trwało ponad godzinę. Droga cały czas była przejezdna.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.