Informacje
- 25 sierpnia 2022
- wyświetleń: 2261
Niechlubny początek tygodnia na drogach żywiecczyzny
W poniedziałek, 22 sierpnia przed godziną 12.00 w Przyborowie doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. 40-letni kierujący dostawczym Renault Masterem, jadąc główną drogą nie zachował należytej ostrożności i uderzył w tył poprzedzającego go Volkswagena Polo. Pojazd kierowany przez 31-letnią obywatelkę Ukrainy dobił do kolejnego samochodu, również dostawczego Renault, kierowanego przez 51-letniego mieszkańca powiatu żywieckiego.

Na miejscu interweniowali policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego. Niestety, badanie trzeźwości jednego z uczestników dało wynik pozytywny. Jak poinformował nas p.o. oficera prasowego KPP Żywiec st. asp. Paweł Matuszczak, sprawca, mieszkaniec powiatu żywieckiego, "wydmuchał" 0,71 promila alkoholu. Wobec niego prowadzone są dalsze czynności.

Żaden z kierujących nie potrzebował pomocy medycznej.
ZOBACZ TAKŻE
Ponad 3 promile, zakaz prowadzenia i jazda w najlepsze. Pijani kierowcy zatrzymani w powiecie
Pijany Turek bez prawa jazdy zatrzymany w Jaworzu. Auto nie miało ważnego OC
Pięć tysięcy za bezkarność? Tyle pijany przestępca drogowy chciał wręczyć policjantom
Weekend bez rozsądku na drogach. Promile, narkotyki i zakazy, które nie zatrzymały kierowców
Pijany kierowca zakończył szaleńczą jazdę na barierkach. Wcześniej uderzył w zaparkowane auta
Pijani obcokrajowcy i ciężarówki - potencjalni zabójcy drogowi na bielskich ulicach
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.









