bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 26 sierpnia 2022
  • 14 września 2022
  • wyświetleń: 40749

[FOTO] Nie żyje motocyklista ciężko ranny w sierpniowym wypadku

W piątek, 26 sierpnia około godziny 7.10 na DW941 w Ustroniu doszło do bardzo groźnego wypadku drogowego. Na wysokości stacji paliw Orlen samochód osobowy zderzył się z motocyklista. Niestety mimo wysiłku lekarzy 48-letni mężczyzna zmarł w szpitalu.

Wypadek w Ustroniu - 26.08.2022 · fot. nadesłane przez czytelników


Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 81-letni kierowca Mercedesa ML, podczas manewru skrętu w lewo wymusił pierwszeństwo na motocyklu marki BMW GS. 48-letni kierowca motocykla, mieszkaniec pobliskiego Skoczowa nie miał szans uniknąć wypadku. Z całym impetem uderzył w przód Mercedesa. W wyniku zderzenia doznał ciężkich, wielonarządowych obrażeń ciała i w stanie krytycznym trafił do szpitala.

Jak nieoficjalnie udało się nam ustalić, poszkodowany 48-latek przeszedł liczne skomplikowane operacje. Lekarze walczyli o jego życie z całą determinacją. W środę, 14 września dotarła do nas smutna informacja - Pan Dariusz nie żyje. Zmarł w szpitalu. Był zapalonym motocyklistą z wieloletnim doświadczeniem. Na jednośladzie zjechał nie jeden kraj. Informację o śmierci poszkodowanego potwierdził nam st. asp. Krzysztof Pawlik, Oficer Prasowy KPP Cieszyn.

Policjanci na miejscu wypadku przeprowadzili wszystkie niezbędne pomiary i zgromadzili dokładną dokumentację. Trwają dalsze czynności w sprawie. Śledztwo nadzoruje prokuratura.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Praca: Bielsko, Czechowice, Pszczyna, Tychy

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.