bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 29 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 5001

[FOTO] Wypadek w Kozach. Ranny kierowca jednośladu

W niedzielę, 28 sierpnia około godziny 21.30 służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym w Kozach na ul. Bielskiej. W okolicy sklepu Biedronka samochód osobowy zderzył się z motocyklem.

Wypadek w Kozach - 28.08.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika / Patryk


Jak udało się nam nieoficjalnie ustalić, kierujący jednośladem jechał w stronę Kobiernic. Na wysokości sklepu Biedronka doszło do czołowo bocznego zderzenia z samochodem marki Renault, którego kierowca wykonywał manewr skrętu w lewo (chciał skręcić na parking Biedronki). W wyniku zderzenia kierujący jednośladem doznał urazów kończyn dolnych i górnych. Został przewieziony do szpitala.

W działaniach brały udział dwa zastępy straży pożarnej z JRG-1, jednostka OSP Kozy, 1 ZRM Bielskiego Pogotowia Ratunkowego i patrol wypadkowy WRD KMP w Bielsku-Białej. Droga w miejscu wypadku była częściowo nieprzejezdna przez blisko dwie godziny.

jb / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.