bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 18 maja 2017
  • wyświetleń: 8004

Bez tablic, bez OC i bez prawa jazdy. Kraksa motocyklisty w Szczyrku

Do zderzenia motocykla i dwóch samochodów osobowych doszło dziś około godziny 17:00 w Szczyrku na ul. Beskidzkiej. Kierowca jednośladu nie miał prawa poruszać się po drogach.

Policja ustala wszelkie okoliczności zdarzenia, ale jak udało się nam nieoficjalnie dowiedzieć młody motocyklista jadący z dużą prędkością uderzył w Opla Vectrę. Siła uderzenia była na tyle duża, że motocykl uszkodził jeszcze Mercedesa ML. Ranny mężczyzna trafił do szpitala ale jego stan był stabilny i nie zagrażał jego życiu. Prawdopodobnie tylko mocno się poobijał.

Zielony motocykl nieustalonej marki nie posiadał tablic rejestracyjnych i ubezpieczenia OC. Motocyklista nie posiadał uprawnień do prowadzania jednośladów i będzie miał teraz duże kłopoty. Za akcję ratowniczą i wszystkie uszkodzenia, które spowodował będzie musiał zapłacić z własnej kieszeni.

To nie jedyne zdarzenie z jednośladem i kierowcą bez uprawnień na terenie powiatu bielskiego w dniu dzisiejszym. Około godziny 14:30 w Grodźcu doszło do wypadku, w którym ranny został 63-letni kierowca Yamahy. Więcej informacji tutaj.

Bez tablic, bez OC i bez prawa jazdy · fot. Bielskie Drogi

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.