bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 30 sierpnia 2022
  • wyświetleń: 2007

Policjanci poszukują sprawcy potrącenia rowerzysty

Bielscy policjanci poszukują kierowcy samochodu BMW E46, sedan, koloru czarnego z alufelgami koloru szarego, który 13 lipca bieżącego roku w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Drzymały potrącił rowerzystę. Na skutek potrącenia poszkodowany doznał obrażeń ciała.

policja, radiowóz
Policjanci poszukują sprawcy potrącenia rowerzysty · fot. Urząd Marszałkowski


- Śledczy z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej prowadzą postępowanie przygotowawcze w sprawie wypadku drogowego z art. 177 § 1 kodeksu karnego, w wyniku którego kierujący samochodem typu sedan, marki BMW E46 koloru czarnego, z alufelgami koloru szarego, poruszający się w kierunku ulicy Górniczej, potrącił rowerzystę, który doznał obrażeń ciała - poinformowała asp. szt. Katarzyna Chrobak z KMP w Bielsku-Białej.

Do zdarzenia doszło w środę, 13 lipca około godziny 18.00 w Czechowicach-Dziedzicach na ul. Drzymały, na wysokości posesji nr 32A.

Osoby, posiadające informacje w tej sprawie, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komendy Miejskiej Policji w Bielsku-Białej przy ul. Wapiennej 45, tel: 47 857 1280, 47 857 1417 lub 47 857 1255.

Policjanci zapewniają anonimowość.

mp / bielskiedrogi.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.