bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 7 września 2022
  • wyświetleń: 4797

[FOTO] Solidna kraksa na Mazańcowickiej. Skoda wbita w filar

W poniedziałek, 5 września służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku drogowym na skrzyżowaniu Mazańcowickiej z Poligonową. Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. Jeden z nich ze sporą siłą uderzył w filar wiaduktu. Wyglądało groźnie, ale na szczęście obeszło się bez poważnie rannych.

Kolizja na skrzyżowaniu Mazańcowickiej z Poligonową - 5.09.2022 · fot. Bielskie Drogi


Policjanci ustalili, że winę za kolizję ponosi 22-letnia kierująca Toyotą. Młoda kobieta jechała od strony ronda w Komorowicach i zamierzała skręcić w lewo, w ulicę Poligonową. Nie zauważyła, że z przeciwka nadjeżdża Skoda Fabia. 35-letni kierowca Skody wykonał manewr obronny i próbował ominąć Toyotę. Nie udało się. Doszło do kolizji obu pojazdów, a Skoda z dużą siłą uderzyła w filar wiaduktu.

Uczestnicy byli trzeźwi. Nikomu nic się nie stało (powierzchowne obrażenia). Kierowca Skody wprawdzie trafił do szpitala, jednak lekarze wykluczyli groźne urazy. 35-latek po badaniach został wypisany do domu. Policjanci zakończyli sprawę na miejscu. Jak? Prawdopodobnie mandatem. Dokładnie nie wiadomo, bowiem KMP w Bielsku-Białej nie udziela informacji o sposobie zakończenia kolizji drogowych.

sid, pj / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.