bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 7 września 2022
  • wyświetleń: 7570

Auto wjechało w płot. Kierowca i pies uciekli. Zostali pasażerowie...

W poniedziałek, 5 września około godziny 14.30 na ul. Wyzwolenia w Wilkowicach doszło groźnie wyglądającej kolizji drogowej. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe. Sytuacja zastana przez ratowników odbiegała od normy w tego typu przypadkach. Brakowało kierowcy.

Kolizja w Wilkowicach - 5.09.2022 · fot. nadesłane przez czytelników


Na miejscu byli tylko pasażerowie Citroena. Kierowca wraz z psem tuż po zdarzeniu uciekł pieszo. Wersję pasażerów potwierdzili okoliczni mieszkańcy, którzy widzieli uciekającego mężczyznę i luźno biegnącego psa. Nie przypuszczali, że jest to kierowca tego pojazdu, więc nikt nawet nie próbował go gonić.

Pasażerowie zostali przebadani przez ratowników medycznych. Nikomu nic groźnego się nie stało. Policjanci prowadzą czynności zmierzające do ustalenia kierowcy Citroena i pociągnięcia go do odpowiedzialności za to co zrobił. Na ten moment nie udało się go zatrzymać.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.