bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 8 września 2022
  • wyświetleń: 17046

[FOTO, WIDEO] Czołowe zderzenie w centrum Szczyrku

W środę, 7 września około godziny 6.00 na ul. Beskidzkiej w Szczyrku doszło do czołowego zderzenia dwóch pojazdów. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe. Droga przez blisko dwie godziny była zablokowana.

Czołowe zderzenie w Szczyrku - 7.09.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Jak przekazał nam asp. Rafał Kobyłecki, pełniący obowiązki oficera prasowego KMP w Bielsku-Białej, do zdarzenia doprowadziła 52-letnia kierująca Volkswagenem. Przyczyną kraksy według policyjnych systemów dostępnych dla rzecznika było nieprawidłowe wymijanie. Trochę więcej światła na okoliczności rzuca nam nagranie udostępnione przez pokrzywdzonego kierowcę. Widać na nim dokładnie co się wydarzyło.Poszkodowany został 61-letni kierowca Subaru. Mężczyzna doznał ogólnych potłuczeń ciała. Jego życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako kolizja i zakończone na miejscu. Jak? Tego oficjalnie nie wiadomo, bowiem KMP w Bielsku-Białej nie udziela takich informacji mediom. Nieoficjalnie udało się nam ustalić, że sprawa zakończyła się mandatem i punktami karnymi.

Loading...


Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.