bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 15 września 2022
  • 18 września 2022
  • wyświetleń: 1461

Rajd Rowerowy: będą utrudnienia w ruchu i kursowaniu autobusów

50. Bielski Rodzinny Rajd Rowerowy już w 18 września. Kierowcy mogą się spodziewać utrudnień w ruchu na trasie i w godzinach przejazdu rajdu. Także pasażerowie autobusów miejskich powinni się liczyć z czasowymi utrudnieniami.

Rajd Rowerowy: będą utrudnienia w ruchu i kursowaniu autobusów
Rajd Rowerowy: będą utrudnienia w ruchu i kursowaniu autobusów · fot. UM Bielsko-Biała


Na trasę pierwszego etapu rajdowicze wyruszą o godz. 9.30 z pl. Ratuszowego w Bielsku-Białej i pojadą ulicami: Ratuszową, Romana Dmowskiego, Dworkową, Władysława Broniewskiego, Tadeusza Rychlińskiego, Stefanii Sempołowskiej, Leszczyńską, gen. Stanisława Maczka, Kolejową, Morelową, Żywiecką, Kolejową, następnie na terenie gminy Wilkowice ulicami: Wyzwolenia, Dworcową, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Wilkowską, Bór, Handlową, Szczyrkowską, Szkolną, Kościelną, Klimczoka, skąd ok. godz. 11.00 wjadą na teren Ochotniczej Straży Pożarnej w Bystrej, gdzie zaplanowano półmetek.

Drugi etap rozpocznie się o godz. 12.30, rowerzyści przejadą po terenie gminy Wilkowice ulicami: Juliana Fałata, Szczyrkowską, Grabecznik, Park Wolności, Wyzwolenia, Do Boru, kładką pieszo-rowerową i ulicami Dworcową i Wyzwolenia. Następnie wjadą na teren Bielska-Białej i ulicami: Kolejową, Żywiecką, Morelową, Jana Kusia, gen. Stanisława Maczka, mostem druha Piekiełki, Bystrzańską i Startową dotrą na teren pływalni Start około godziny 13.30.

Trasy przejazdu rajdu będą odpowiednio oznakowane z uwagi na zmiany w organizacji ruchu. O porządek i bezpieczeństwo na trasie będą dbać organizatorzy, czyli Beskidzkie Towarzystwo Cyklistów, a także straż miejska i policja.

Autobusy czasowo wstrzymaneJak informuje Wydział Komunikacji Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej, 18 września w związku z rajdem rowerowym przewidywane są czasowe wstrzymania ruchu autobusów:
  • w godzinach od 9:30 do 11:30 - autobusów linii nr 2, 3, 4, 20 na ul. Dmowskiego, Sempołowskiej, Żywieckiej;
  • w godzinach od 12:30 do 13:30 - autobusów linii nr 2, 10, 24, 57 na ul.: Żywieckiej, Bystrzańskiej.

mp / bielskiedrogi.pl

źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.