bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 18 września 2022
  • 19 września 2022
  • wyświetleń: 66833

[WIDEO] Polowanie na jelenia? Nieoznakowane BMW w akcji

Na naszą skrzynkę trafił film z ul. Partyzantów w Bielsku-Białej. Prawym pasem ruchu w stronę Szczyrku porusza się nieoznakowane BMW wyposażone w kamery. Tym pojazdem bielscy policjanci patrolują ulice w poszukiwaniu piratów drogowych. Bardzo dobrze - od tego są. Ale czy aby na pewno tak ma to wyglądać? Gdyby kierowca Skody Kamiq nie zahamował, to byłby biedniejszy o 1500zł.Odpowiedź KMP w sprawie nagrania można znaleźć tutaj. Z materiału opublikowanego przez komendę wynika, że to kierowca Skody próbował złapać mundurowych, a nie oni jego.

Zachęcamy do obejrzenia innych filmów nadsyłanych przez użytkowników, które można zobaczyć w dziale WIDEO. Jeśli chcesz być na bieżąco, zachęcamy do subskrypcji kanału YouTube Bielskie Drogi. Chcesz przesłać do nas film i podzielić się nim z innymi kierowcami? - Zapraszamy do kontaktu.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.