bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 19 września 2022
  • wyświetleń: 7508

Rusza remont nawierzchni na S-52 w pow. bielskim i cieszyńskim

Na kilku odcinkach dróg krajowych w woj. śląskim w najbliższym czasie pojawią się maszyny do frezowania starej i wyeksploatowanej nawierzchni oraz układania nowej. Drogowcy kroczą m.in. na S-52 w powicie bielskim i cieszyńskim. Początek prac w nocy z poniedziałku na wtorek.

GDDKiA
fot. GDDKiA


- W nocy z 19 na 20 września wprowadzimy zmianę organizacji ruchu i następnie wykonamy frezowanie nawierzchni. W pierwszym etapie prace prowadzone będą na dwóch odcinkach o długości około 4 km każdy - informuje GDKKiA.

GDDKiA
fot. GDDKiA


Na odcinku Międzyświeć - Pogórze oraz Pogórze - Grodziec utrudnienia będą polegały na zawężeniu dwupasowych jezdni do jednego pasa - lewego, po którym będzie się odbywał ruch pojazdów. Przewiduje się, że ten etap potrwa do 28 września. Następnie ruch pojazdów zostanie przeniesiony na wyremontowane pasy jezdni, umożliwiając rozpoczęcie remontu prawych pasów obu jezdni. Zakończenie remontu tego odcinka S-52 powinno nastąpić do 5 października br.

Remonty planowane są także na innych drogach województwa. Szczegóły tutaj.

pj / bielskiedrogi.pl

źródło: GDDKiA

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.