bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 20 września 2022
  • wyświetleń: 2856

Wielka impreza na stulecie klubu BKS. Pochód pod Ratusz i turniej kibiców

W sobotę, 24 września odbędą się wielkie obchody stulecia Bialskiego Klubu Sportowego "Stal"! W planach organizatorów jest m.in. pochód pod Ratusz, turniej kibiców oraz sparing BKS z VFL Wolfsburg. Z okazji jubileuszu powstał także specjalny utwór muzyczny "BKS Stal sto lat tradycji".

Wielka impreza na stulecie klubu BKS. Pochód pod Ratusz i turniej kibiców
Wielka impreza na stulecie klubu BKS. Pochód pod Ratusz i turniej kibiców · fot. Facebook / BKS "Stal" Bielsko-Biała


- 24 września 2022 roku to dzień, który trwale zapisze się w historii Bielska-Białej. Właśnie wtedy świętować będziemy jubileusz 100-lecia Bialskiego Klubu Sportowego "STAL", na który oficjalnie zapraszamy! Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Bielska-Białej, Jarosław Klimaszewski - informują organizatorzy wydarzenia.

O godzinie 10.00 przy ul. Młyńską 52, na stadionie „Na Górce”, odbędzie się kibicowski turniej piłkarski, któremu asystować będą również takie sportowe rywalizacje, jak np. przeciąganie liny i wyciskanie sztangi leżąc. Atmosferę wzbogacą także inne atrakcje. Standardowe, jak np. grill i stoisko z gadżetami wydanymi z okazji 100-lecia, a także niestandardowe, jak np. odwiedziny utalentowanych bielskich barberów i tatuatorów oraz grafficiarski jam. Wejście na turniej przy ul. Młyńskiej 52 jest darmowy.

O godzinie 19.22 na Stadionie Miejskim przy ul. Rychlińskiego 21 rozpocznie się spotkanie Bialskiej Stali z drużyną reprezentującą Bundesligę, VFL Wolfsburg! Przeciwnik o tak dużej skali z pewnością świadczy o tym, że spotkanie to ma wyjątkową rangę.

W przerwie spotkania odbędzie się prezentacja zawodników walczących na gali „Babilon”. Zobaczyć będziemy mogli m.in. dobrze nam znanego Adriana „Aresa” Błeszyńskiego. Pod stadionem kibice zbiorą się już o 18.00, by zdążyć na pierwszy gwizdek sędziego i od początku meczu wspierać bialskich zawodników głośnym dopingiem.

Bilety na mecz BKS Stal - VFL Wolfsburg nabyć tutaj. Zakup biletu taką drogą gwarantuje pamiątkowy gadżet, lepszą cenę oraz brak konieczności stania w kolejce do stadionowych kas. Bilety na bramkach będą droższe od biletów dostępnych on-line i nie będą dodawane do nich okazjonalne gadżety.

- Po meczu wyruszamy wspólnie pod Ratusz, by tam jeszcze raz udowodnić donośnym śpiewem, że BKS to serce naszego miasta - zapowiadają organizatorzy obchodów jubileuszu.

Harmonogram obchodów 100-lecia powstania klubu BKS Stal

  • 10:00-17:00 - Piłkarski turniej kibicowski + inne atrakcje, ul. Młyńska 52
  • 19:22 - BKS Stal vs VFL Wolfsburg, ul. Rychlińskiego 21
  • Po meczu wspólny pochód pod Ratusz
  • 21:30 - zbiórka pod Ratuszem


Strona wydarzenia na Facebooku dostępna jest tutaj. Warto dodać, że z okazji jubileuszu powstał także specjalny utwór muzyczny "BKS Stal sto lat tradycji".

mp / bielskiedrogi.pl

źródło: materiały prasowe

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.