bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 20 września 2022
  • 21 września 2022
  • wyświetleń: 12493

[FOTO] Kolejny samochód porwany przez nurt potoku Bładnica

Zaledwie kilka dni temu wracaliśmy do sprawy tragicznego wypadku na granicy miejscowości Godziszów i Bładnice (pow. cieszyński). Końcem sierpnia ubiegłego roku wezbrany nurt potoku porwał auto dostawcze podczas pokonywania tzw. brodu. Zginał wówczas 60-letni pasażer pojazdu. Dziś w tym samym miejscu doszło do podobnej sytuacji. Na szczęście nie tak tragicznej w skutkach.

Seat Leon porwany przez nurt potoku Bładnica - 20.09.2022
Seat Leon porwany przez nurt potoku Bładnica - 20.09.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Do zdarzenia doszło około godziny 17.20. Na miejsce zadysponowano wszystkie służby ratunkowe, bowiem WCPR przekazał informację o wypadku drogowym. Policjanci ustalili, że pojazdem marki Seat Leon podróżowały dwie osoby, których ratownicy nie zastali na miejscu zdarzenia. Rozpoczęto poszukiwania na szeroką skalę zarówno w wodzie, jak i na lądzie. Jedna z informacji mówiła o tym, że mężczyźni wydostali się z pojazdu na brzeg i uciekli. Początkowo nie można było jednak wykluczyć, że nie ma ofiar.

W toku czynności funkcjonariusze ustalili właściciela pojazdu, który skontaktował się z osoba, której powierzył swoje auto. Kontakt został nawiązany, a domniemany kierowca potwierdził, że zarówno on jak i pasażer wydostali się z auta. Wraz z nadejściem tej informacji zakończono poszukiwania w wodzie.

Powiązane artykuły:

rosz, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.