bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 23 września 2022
  • wyświetleń: 1371

Zabrzeg: przejazd pod wiaduktem na ul. Sikorskiego będzie zamknięty

Ważne informacje dla kierowców z Zabrzega. W najbliższy poniedziałek, 26 września czasowo zamknięty zostanie przejazd pod wiaduktem kolejowym na ul. Sikorskiego - będą tam prowadzone prace hydrofobowe. Dzisiaj (piątek, 23 września) został za to udostępniony przejazd pod obiektem na ul. Korfantego.

Wiadukt kolejowy przy ul. Sikorskiego w Zabrzegu
Wiadukt kolejowy przy ul. Sikorskiego w Zabrzegu · fot. UM Czechowice-Dziedzice


Jak poinformował czechowicki Urząd Miejski, fragment ulicy Sikorskiego w Zabrzegu pod wiaduktem kolejowym zostanie zamknięty dla ruchu związku z koniecznością przeprowadzenia prac budowlanych. Wykonawca przebudowy czechowickiego węzła kolejowego powiadomił, że czas prowadzonych prac to około 10 do 12 dni. Objazd poprowadzony będzie ulicą Korfantego - przejazd pod obiektem WK-5 został udostępniony dzisiaj (piątek, 23 września), o czym poinformował radny Krzysztof Jarczok.

Loading...


Z kolei jak informuje PKM Czechowice-Dziedzice, dla linii nr 1, 1s i X wyznaczony zostaje objazd ulicami: Świerklocz, Korfantego i Sikorskiego do ul. Miliardowickiej w kierunku Miliardowic. Powrót tą samą trasą. Dla linii nr X wyznaczony zostaje przystanek końcowy Zabrzeg Miliardowicka/PKP, natomiast przystanek Zabrzeg Gminna/Poczta z przyczyn technicznych zostaje wyłączony z ruchu i na czas objazdu nie będzie obsługiwany.

mp / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.