bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 23 września 2022
  • wyświetleń: 5213

Obywatelskie zatrzymanie kompletnie pijanego kierowcy ciężarówki

W czwartek, 22 września około godziny 18.00 mieszkańców czechowickiej ulicy Słowackiego z popołudniowego letargu wyrwał ogromny huk. Samochód ciężarowy uszkodził słupki oddzielające chodnik od jezdni w rejonie skrzyżowania z ul. Traugutta. Ktoś ruszył w pościg za sprawcą kolizji. Być może tym sposobem uratował czyjeś życie. Kierowca był kompletnie pijany.

Reklama

Obywatelskie zatrzymanie kierowcy ciężarowego Renault na skrzyżowaniu DK-1 z Ligocką - 22.09.2022
Obywatelskie zatrzymanie kierowcy ciężarowego Renault na skrzyżowaniu DK-1 z Ligocką - 22.09.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika / Bielskie Drogi


Świadek zaalarmował policję i podążał za ciężarowym Renault. Gdy szofer zatrzymał się na skrzyżowaniu Ligockiej z krajową jedynką, doszło do obywatelskiego zatrzymania. Jak się okazało, 43-letni kierowca Renault był pod znacznym wpływem alkoholu. Wynik badania trzeźwości to 1,37mg/L. To blisko 3 promile! Mężczyzna został zatrzymany. O jego dalszym losie zadecyduje niebawem sąd. Przewoźnik wyznaczył innego kierowcę, który kontynuował trasę. Do czasu jego przyjazdu (blisko dwie godziny) ruch w obrębie skrzyżowania był znacznie utrudniony.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.