bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiemedia.pl

Reklama

Informacje

  • 26 września 2022
  • wyświetleń: 7781

[FOTO] Wypadek na Armii Krajowej. Poważnie ranny motorowerzysta

W niedzielę, 25 września około godziny 14.15 na al. Armii Krajowej w Bielsku-Białej doszło do wypadku drogowego. Na skrzyżowaniu z ul. Krogulczą, osobowy Mercedes zderzył się z motorowerem Piaggio. Na miejsce skierowano patrol drogówki i trzy zespoły ratownictwa medycznego.

Wypadek na al. Armii Krajowej - 25.09.2022 · fot. nadesłane przez czytelnika


Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 88-letni kierowca Mercedesa jechał al. Armii Krajowej w stronę Szyndzielni. Na skrzyżowaniu z ul. Krogulczą, podczas skrętu w lewo, wymusił pierwszeństwo na motorowerze jadącym w przeciwnym kierunku. Doszło do zderzenia obu pojazdów.

59-letni kierowca jednośladu doznał poważnych urazów (w tym m.in. skomplikowane złamanie nogi). Poszkodowany trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu. Jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci przeprowadzili czynności pod kątem wypadku drogowego. Należą do nich m.in. sporządzenie dokumentacji fotograficznej, szkice sytuacyjne i dokładne oględziny pojazdów.

Utrudnienia w ruchu trwały ponad dwie godziny. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie. Z nieoficjalnych informacji wynika, że 88-letniemu kierowcy Mercedesa zatrzymano prawo jazdy.

pj, sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.