bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 26 września 2022
  • wyświetleń: 2132

Bestwinka: policjanci i uczniowie promowali Dzień Bez Samochodu

Mundurowi z bielskiej komendy odwiedzili uczniów ze Szkoły Podstawowej w Bestwince. Chociaż pogoda tego dnia nie dopisywała, wielu uczniów przyjechało do szkoły rowerami i hulajnogami, rezygnując z podwózki samochodem rodziców. Stróże prawa mieli dla nich z tej okazji odblaskowe gadżety.

Bestwinka: policjanci i uczniowie promowali Dzień Bez Samochodu - 22.09.2022 · fot. KMP Bielsko-Biała


W czwartek, 22 września z okazji Dnia Bez Samochodu do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Bestwince zostali zaproszeni mundurowi z bielskiej komendy zajmujący się profilaktyką. Stróże prawa przywitali uczniów, którzy do szkoły dojeżdżają na rowerach lub hulajnogach, wręczając im odblaskowe gadżety.

Ponadto mundurowi przypominali o obowiązkowym wyposażeniu rowerów, w jakie uczniowie powinni mieć zaopatrzone swoje jednoślady, i o przepisach kodeksu drogowego, jakie powinni znać. Następnie przeprowadzone zostało spotkania z uczniami klasy I, podczas którego w przystępny sposób omówiono przepisy kodeksu drogowego oraz o konieczności noszenia odblasków.

mp / bielskiedrogi.pl

źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.