bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 22 października 2022
  • 23 października 2022
  • wyświetleń: 8016

Nie było spektaklu w BCK. Artystom skradziono samochód ze scenografią

W sobotę, 22 października w Bielskim Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej miał zostać wystawiony spektakl "La Bombe" w którym występuje plejada polskich gwiazd. Niestety, wydarzenie nie odbyło się ze względu na to, że agencji organizującej spektakl skradziono samochód dostawczy wraz ze scenografią. IDEA-ART prosi o pomoc w znalezieniu pojazdu.

Samochód skradziony Agencji Artystycznej IDEA ART · fot. Agencja Artystyczna IDEA ART


Spektakl komediowy "La Bombe" miał zostać wystawiony w sobotę o godzinie 17.00 na scenie Bielskiego Centrum Kultury im. Marii Koterbskiej. Występują w nim Anna Czartoryska-Niemczycka, Karolina Sawka, Katarzyna Glinka, Maria Wieczore,k Michał Rolnicki, Radosław Pazura, Sambor Czarnota oraz Wojciech Błach.

Niestety, dzisiejsze wydarzenie nie mogło się odbyć ze względu na fakt, że artystom skradziono samochód dostawczy, w którym znajdowała się scenografia. Poinformowała o tym Agencja Artystyczna IDEA-ART, organizator spektaklu.

Pojazd skradziono w miejscowości Sienno w województwie mazowieckim, w którym znajduje się siedziba agencji. - Skradziono dziś z Sienna nasze firmowe auto wraz z całą scenografią i sprzętem niezbędnym do organizacji naszego spektaklu "La Bombe". Ciągle nie możemy uwierzyć, że Ludzie potrafią robić takie rzeczy.... Jest nam przykro, ponieważ w tym momencie nie możemy zrealizować zaplanowanych spektakli... - możemy przeczytać w komunikacie agencji.

Scenografia spektaklu "La Bombe"
Scenografia spektaklu "La Bombe" · fot. Agencja Artystyczna IDEA ART


Skradziony pojazd to samochód dostawczy marki Renault Master 10ep, który posiada biały kontener. Jego rejestracja to TK512AV. Posiada wgniecioną tylną belkę, na której znajduje się tablica rejestracyjna, a także znaczek Polski z lewej strony. Na pace znajduje się kolorowa scenografia i kostiumy sceniczne

- Pomocy! Udostępniajcie! Trudno uwierzyć, że na świecie są ludzie, którzy niszczą życie innym, żeby nie skalać się pracą - podsumowała agencja.

mp / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.