bielskiedrogi.pl - Bieżące informacje z dróg powiatu bielskiego i najbliższych okolic. bielskiedrogi.pl

Informacje

  • 2 listopada 2022
  • 3 listopada 2022
  • wyświetleń: 6190

[FOTO] Wypadek na Wyzwolenia. Kobieta potrącona na przejściu

W środę, 2 listopada około godziny 18.40 na ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej doszło do poważnego w skutkach zdarzenia drogowego. Na oznakowanym przejściu dla pieszych samochód osobowy potrącił kobietę. Na miejsce skierowano wszystkie służby ratunkowe.

Wypadek na ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej - 2.11.2022 · fot. sid / bielskiedrogi.pl


Zdarzenie miało miejsce na tzw. kępie w Hałcnowie. Wstępnie wiadomo, że 69-letnia kobieta przechodziła przez przejście ze strony lewej na prawą względem ruchu pojazdu jadącego w stronę ronda w Hałcnowie. 63-latka kierująca Hondą nie zauważyła pieszej. Do potrącenia doszło w momencie, gdy piesza już schodziła z przejścia. Siła uderzenia była na tyle duża, że potrącona upadła na ziemię i uderzyła głową w krawężnik. 69-latka trafiła do szpitala, gdzie okazało się, że konieczna jest jej dalsza hospitalizacja.

Obie kobiety były trzeźwe. Kierująca posiadała uprawnienia do prowadzenia pojazdów. Policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako wypadek drogowy (obrażenia powyżej 7 dni). Została zgromadzona niezbędna dokumentacja fotograficzna. Sprawa będzie miał swój finał w sądzie. Utrudnienia w ruchu trwały blisko godzinę. Nad porządkiem w pobliżu miejsca wypadku czuwali druhowie z lokalnej jednostki OSP, którzy wprowadzili ruch wahadłowy.

sid / bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielskiedrogi.pl zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.